top of page

so 21. 1.

|

Česká Skalice

Vodící techniky Tellington TTouch

Vodící techniky a hřiště vyššího učení jsou jemné techniky, které prohlubují vztah mezi psem a jeho člověkem, pomáhají navodit psychickou i fyzickou pohodu. Ta je nezbytná pro úspěšný nácvik chůze na povoleném vodítku nebo rozvážné vnímání světa kolem sebe.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Vodící techniky Tellington TTouch
Vodící techniky Tellington TTouch

Čas a místo

21. 1. 2023 10:00 – 17:00

Česká Skalice, Pivovarská 496, 552 03 Česká Skalice, Czechia

O události

Jmenuji se Marta Mannelová a ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na vodící techniky. (www.ttouch.cz, https://www.youtube.com/watch?v=cISP7OLgtJk, https://www.pejskarium.cz/tellington-ttouch-rozhovor.../...)

Kdopak jsem já? V tuto chvíli jsem jediná TTouch trenérka v ČR. Absolvovala jsem tří leté studium metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Svoje znalosti TTouch a nejen jeho neustále doplňuji a rozšiřuji. Aktivně se věnuji práci se zvířaty při soukromých sezeních, ale i skupinových trénincích.

Co je to Tellington TTouch [telingtn týtač]? Je to technika, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí. TTouch doteky a práce na hřišti mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká na workshopu vodících technik? Během jednodenního workshopu si vyzkoušíme několik vodících technik, které vám pomohou při komunikaci se psem pomocí vodítka.

Budeme se věnovat tahání psů na vodítku a co můžete udělat proto, aby se vám společně chodilo dobře a příjemně.

Povíme si o vhodných i nevhodných pomůckách pro vodění psa.

Řekneme si, proč a jak vám může Tellington TTouch hřiště pomoci při učení chůze na volném vodítku, v úzkých prostorách, přes lávky, při agility nebo také jaký má vliv na vnímání vlastního těla, mobilitu a uvědomění si prostoru.

Jak chování souvisí s tělem? I o tom si popovídáme.

Protože nás učí a vedou naši pejsci, jsem si jistá, že zabrousíme i na další témata, která zapadnou do potřeb workshopu.

V neposlední řadě se dozvíte, jak své zvíře více vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.

Cena? 1450Kč za tým +500Kč za každého dalšího cvičícího psa 1000Kč za diváka

V ceně jsou studijní materiály a osvědčení o absolvování.

Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou pres FB nebo na emailu ttouchcz@gmail.com

Kdy a kde? Sobota 21.1.2023, 10:00 - 17:00 Pivovarská 496, 55203 Česká Skalice

PŘIHLÁŠKY a INFORMACE k ÚHRADĚ NAJDETE ZDE: https://forms.gle/VBG2f71XZ39TNLueA

Další informace naleznete zde: https://www.ttouch.cz/post/jednodenn%C3%AD-workshop

V případě zrušení akce ze strany pořadatele nebo z důvodu nařízení vlády, bude uchazečům vrácena platba v plné výši. Platba je nevratná, ale je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka). Částka zůstává stejná bez ohledu na to jestli se zúčastníte celého dne nebo jen části. Počet míste je omezen. Místo je rezervované až po obdržení platby na účet. Po celou dobu akce plně odpovídáte za vašeho zvířecího společníka včetně úklidu po něm a uhrazení způsobených škod

Sdílet událost

bottom of page