top of page

ne 21. 4.

|

Psí škola Koira

Vodící techniky a hřiště Tellington TTouch

Vodící techniky a hřiště vyššího učení jsou jemné techniky, které prohlubují vztah mezi psem a jeho člověkem, pomáhají navodit psychickou i fyzickou pohodu. Ta je nezbytná pro úspěšný nácvik chůze na povoleném vodítku nebo rozvážné vnímání světa kolem sebe.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Vodící techniky a hřiště Tellington TTouch
Vodící techniky a hřiště Tellington TTouch

Čas a místo

21. 4. 2024 10:00 – 17:00

Psí škola Koira, Antošovická 376/90, 711 00 Slezská Ostrava-Antošovice, Česko

O události

Ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na vodící techniky. (www.ttouch.cz, https://www.youtube.com/watch?v=cISP7OLgtJk, https://www.pejskarium.cz/tellington-ttouch-rozhovor.../...)

Kdopak jsem já? V tuto chvíli jsem jediná TTouch trenérka v ČR. Absolvovala jsem tří leté studium metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Svoje znalosti TTouch a nejen jeho neustále doplňuji a rozšiřuji. Aktivně se věnuji práci se zvířaty při soukromých sezeních, ale i skupinových trénincích.

Co je to Tellington TTouch [telingtn týtač]? Je to technika, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.

TTouch doteky a práce na hřišti mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká na workshopu vodících technik? Během jednodenního workshopu si vyzkoušíme několik vodících technik, které vám pomohou při komunikaci se psem pomocí vodítka.

Budeme se věnovat tahání psů na vodítku a co můžete udělat proto, aby se vám společně chodilo dobře a příjemně.

Povíme si o vhodných i nevhodných pomůckách pro vodění psa.

Představíme si Tellington TTouch hřiště a řekneme si, proč a jak vám může pomoci při učení chůze na volném vodítku, v úzkých prostorách, přes lávky, při agility nebo také jaký má vliv na vnímání vlastního těla, mobilitu a uvědomění si prostoru.

Jak chování souvisí s tělem? I o tom si popovídáme.

Protože nás učí a vedou naši pejsci, jsem si jistá, že zabrousíme i na další témata, která zapadnou do potřeb workshopu. Tudíž je možné, že se náplň může malinko lišit od zmíněného.

Cena? 1580Kč za tým +500Kč za každého dalšího cvičícího psa 1100Kč za diváka

V ceně jsou studijní materiály, které vám před akcí zašlu na email.

Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte mě přes FB nebo na emailu ttouchcz@gmail.com

Kdy a kde? neděle 21.4. 2024, 10:00 - 17:00 Koira psí škola, Antošovická 376/90 Ostrava - Koblov, 71100

PŘIHLÁŠKY a INFORMACE k ÚHRADĚ NAJDETE ZDE: https://forms.gle/nd6LVQoLahw7oHiG7

Přihláška se odešle až potom, co kliknete na tlačítko "odeslat". Pokud se zadařilo, přijde Vám kopie přihlášky na email, který jste do ní uvedli.

Další informace naleznete zde: https://www.ttouch.cz/post/jednodenn%C3%AD-workshop

V případě zrušení akce ze strany pořadatele nebo z důvodu nařízení vlády, bude uchazečům vrácena platba v plné výši. Platba je nevratná, ale je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka). Částka zůstává stejná bez ohledu na to jestli se zúčastníte celého dne nebo jen části. Počet míst je omezen. Místo je rezervované až po obdržení platby na účet. Po celou dobu akce plně odpovídáte za vašeho zvířecího společníka včetně úklidu po něm a uhrazení způsobených škod.

Sdílet událost

bottom of page