top of page

ne 26. 11.

|

Brno-střed, Lužánky

Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže

Chcete se dozvědět víc o metodě Tellington TTouch? Máte doma knihu, metoda vás zaujala, ale nejste si jisti, jestli ji děláte správně? Pak je tento workshop pro vás.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže
Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže

Čas a místo

26. 11. 2023 10:00 – 17:00

Brno-střed, Lužánky, Lužánky, 602 00 Brno-střed, Česko

O události

Jmenuji se Marta Mannelová a ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na TTouch doteky a bandáže. (www.ttouch.cz, https://www.youtube.com/watch?v=cISP7OLgtJk, https://www.pejskarium.cz/tellington-ttouch-rozhovor-s.../)

Co je to ten Tellington TTouch [telingtn týtač]: Je to technika, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí. TTouch doteky mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná 

ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká: Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, seznámíme se s bandážemi a v neposlední řadě se dozvíme, jak své zvíře víc vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.

Cena: 1450,- za cvičící tým 1050,- za diváka

V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a osvědčení o absolvování.

Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou přes messenger nebo na emailu ttouchcz@gmail.com

Kdy a kde: Neděle 26.11.2023 Brno Lužánky environmentální výukové centrum https://en.mapy.cz/s/rekusezoko

Parkování je možné v přilehlých ulicích. Bohužel není možné parkovat přímo v areálu. Proto přijeďte dostatečně v čas, abyste zvládli v pohodě přestěhovat všechny své věci a psa.

PŘIHLÁŠKY a INFORMACE k ÚHRADĚ NAJDETE ZDE: https://forms.gle/LCCJeGmSB4q5dfSt7

Další informace naleznete zde: https://www.ttouch.cz/post/jednodenn%C3%AD-workshop

V případě zrušení akce ze strany pořadatele nebo z důvodu nařízení vlády, bude uchazečům vrácena platba v plné výši. Platba je nevratná, ale je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka). Částka zůstává stejná bez ohledu na to jestli se zúčastníte celého dne nebo jen části. Počet míste je omezen. Místo je rezervované až po obdržení platby na účet.

Po celou dobu akce plně odpovídáte za vašeho zvířecího společníka včetně úklidu po něm a uhrazení způsobených škod.

V areálu se pohybuje další zvěř (kočky, psy, slepice...). Proto je naprosto nutné, aby všichni psi byli po celou dobu na vodítku.

Sdílet událost

bottom of page