top of page

so 26. 3.

|

Havířov

Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže
Tellington TTouch workshop - TTouch doteky a bandáže

Čas a místo

26. 3. 2022 10:00 – 17:00

Havířov, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov, Czechia

O události

Jmenuji se Marta Mannelová a ráda bych vás pozvala na workshop Tellington TTouch zaměřený na TTouch doteky a bandáže. (www.ttouch.cz, https://www.youtube.com/watch?v=cISP7OLgtJk, https://www.pejskarium.cz/tellington-ttouch-rozhovor-s.../)

Co dál říct o mně: V tuto chvíli jsem jediná TTouch trenérka v ČR. Absolvovala jsem tří leté studium metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Svoje znalosti TTouch a nejen jeho neustále doplňuji a rozšiřuji. Aktivně se věnuji práci se zvířaty při soukromých sezeních, ale i skupinových trénincích.

Co je to ten Tellington TTouch [telingtn týtač]: Je to technika, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu, harmonii a upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.

TTouch doteky mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd.

Co vás čeká: Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, seznámíme se s bandážemi a v neposlední řadě se dozvíme, jak své zvíře víc vnímat, rozumět mu a prohloubit vzájemný vztah.

Cena: 1550,- za cvičící tým

930,- za diváka

V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a osvědčení o absolvování.

Pokud si nejste jistí, jestli je akce vhodná pro vašeho psa, kontaktujte Martu Mannelovou přes messenger nebo na emailu ttouchcz@gmail.com

Kdy a kde:  Sobota 26.3.2022  Lidická 886 73601 Havířov

PŘIHLÁŠKY a INFORMACE k ÚHRADĚ NAJDETE ZDE: https://forms.gle/Ca1TCfkcSs3A92GdA

Další informace naleznete zde: https://www.ttouch.cz/post/jednodenn%C3%AD-workshop

V případě zrušení akce ze strany pořadatele nebo z důvodu nařízení vlády, bude uchazečům vrácena platba v plné výši.

Platba je nevratná, ale je přenositelná na jiného účastníka (náhradníka).  Částka zůstává stejná bez ohledu na to jestli se zúčastníte celého dne nebo jen části.  Počet míste je omezen.  Místo je rezervované až po obdržení platby na účet.  V případě, že se nebude konat Vámi zvolené téma, bude Vám platba vrácena v plné výši.

Po celou dobu akce plně odpovídáte za vašeho zvířecího společníka včetně úklidu po něm a uhrazení způsobených škod.

Sdílet událost

bottom of page